Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в закладах загальної середньої освіти Недобоївської ОТГ

Дата: 30.10.2019 17:10

Х Міжнародний  мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка в закладах загальної середньої освіти Недобоївської ОТГ

30 жовтня 2019 року на базі Керстенецької ЗОШ I-II ступенів відбувся ІІ етап Х Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні Долинянської, Керстенецької ЗОШ, Ставчанського НВК І-ІІ ступенів. Успішному проведенню Конкурсу сприяла доброзичлива, творча атмосфера, яку створили адміністрація та педагогічний колектив Керстенецької ЗОШ.

Конкурс  відкрила та побажала успіхів усім учасникам В.Динту, директор закладу.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради Г.Бобик ознайомила  учасників  з  дорожньою  картою  конкурсу.

Керівник ПМК учителів гуманітарного циклу В.Пелехата провела з учителями-філологами  відповідний інструктаж.

За  підсумковими наказами закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді, крім Недобоївського ЗЗСО, в І етапі Конкурсу брали участь 42 учнів.

У ІІ етапі Х Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка конкурсні завдання виконували 15 представників закладів загальної середньої освіти Недобоївської ОТГ. Переможці Конкурсу представлятимуть Недобоївську ОТГ на обласному  рівні.