Чернівецька область, Хотинський район

На базі Долинянської ЗОШ І-ІІ ступенів 23.10.2019 року відбулося засідання предметної методичної комісії вчителів художньо-естетичного циклу на тему «Залучення учнів до творчої співпраці на уроках образотворчого мистецтва».

Дата: 24.10.2019 13:45

У роботі засідання ПМК взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради Бобик Г.В. , учителі образотворчого мистецтва закладів загальної середньої  освіти,  підпорядкованих Недобоївській сільській раді.

У   ході засідання вчителем образотворчого мистецтва Дідух О.А.  висвітлено результативність роботи гуртків естетичного напрямку з обдарованими дітьми; презентовано   особистий блог «Мистецтво у школі» та досвід роботи з проблеми «Залучення учнів до творчої співпраці на уроках образотворчого мистецтва».

Учителі  образотворчого мистецтва обмінялися   досвідом стосовно самоосвіти педагога як необхідної умови підвищення професійної компетентності.

За результатами роботи ПМК вчителів художньо-естетичного циклу прийнято відповідні рекомендації.