На базі Недобоївської сільської ради відбулося чергове засідання колегії

Дата: 17.10.2019 16:54

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2019 рік, 17 жовтня на базі Недобоївської сільської ради відбулося чергове засідання колегії з порядком денним:

- про стан підготовки закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року та осінньо-зимового періоду (Барабаш Н.М., головний спеціаліст ВОМС);

- про  позакласну  роботу  з іноземної мови в закладах освіти як невід’ємний складник освітнього процесу (Голик Т.В., керівник ПМК вчителів іноземних мов МЦ ВОМС);

- про  формування громадянської компетентності школярів як фундаменту НУШ на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін та в позаурочний час (Максимчук В.М., керівник ПМК вчителів історії та правознавства МЦ ВОМС);

- про ефективність впровадження програми  «Впевнений старт» як фундаменту Нової української школи  в закладах освіти, підпорядкованих  Недобоївській сільській раді (Амброзевич Наталія Володимирівна, керівник  МК з дошкільної освіти МЦ ВОМС).

За результатами розгляду питань  прийнято відповідні рішення.

Також відбулася нарада з  керівниками закладів освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді, у ході якої  розглянуто  питання:

- про забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти підручниками та шкільних бібліотек художньою літературою;

- про організацію та проведення  атестації керівних та  педагогічних працівників закладів освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді;

- про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»;

- про передплату фахового видання на 2020 рік та  надано доручення.

О 1400 годині розпочала роботу виїзна методична студія. У рамках методичної платформи  науково-педагогічними працівниками Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області висвітлено питання  «Науково-методичний супровід правового забезпечення освітнього процесу в ЗЗСО у контексті законодавчих змін» (Бабин Є.П.),   ознайомлено  з  можливістю замовлення онлайн-тестування для учнів 7-11 класів            (Мойсюк Н.Д.).