Гості з Донеччини та Луганщини завітали до Недобоївської ОТГ для того, щоб познайомитися із позитивним досвідом розвитку громади!

Дата: 16.09.2019 11:53

Нещодавно дружнім візитом нашу громаду порадували гості - представники влади та громадські активісти із Донецької та Луганської областей. Метою їхньої поїздки було ознайомлення з позитивним досвідом розвитку громад, однією з яких вони обрали Недобоївську ОТГ.

Що найбільш привабило та зацікавило гостей в нашій громаді - це діяльність Центру економічного зростання, досвід проведення програми "Бюджет участі" та функціонування волонтерської пожежної команди.

Дивлячись на досвід розвитку нашої громади, гості були приємно вражені тими позитивними зрушеннями, які вже на сьогодні вдалося нам звершити. Говорили про завершені та заплановані проекти (центри, школи, садочки, амбулаторії), нові будівництвва та реконструкції, про кооператив та закупівлю техніки звершені в рамках його діяльності...

Це ще раз дає нам привід для того, щоб пишатися своєю громадою та не зупинятися на досягнутому.