Підводимо підсумки та визначаємо стратегічні пріоритети в освітній галузі

Дата: 30.08.2019 17:57

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їхньої реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, громади.

Цьогорічна серпнева розширена колегія педагогічних працівників Недобоївської ОТГ відбулася 30 серпня 2019 року у приміщенні сільської бібліотеки.  У  ній брали участь 50 працівників  закладів освіти. Серед  почесних гостей – сільський голова Недобоївської сільської ради Юзва Ю.М., депутат районної ради  Тодосійчук В.І., приватний підприємець с. Недобоївці Тенкуляк С.І., в.о. старости с. Долиняни Дудчак В.Г.

Захід розпочався з вітання учасників зібрання учнями закладів освіти з Днем Незалежності та  початком нового 2019/2020 начального року.

В офіційній частині серпневої колегії  підвела  підсумки роботи освітньої галузі Недобоївської ОТГ за 2018/2019 та визначила завдання на 2019/2020 навчальний рік   начальник відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради Кирнац Надія Дмитрівна. В обговоренні доповіді взяли участь:

• Юзва Ю.М., сільський голова, «Засвоєння коштів на реалізацію НУШ та зміцнення матеріально-технічної бази ЗЗСО громади»;
  • Гуцул Світлана Іванівна, вихователь  Ставчанського НВК, «Компетентісний підхід – переорієнтація з процесу на результат»;
  • Попович Тетяна Миколаївна , учитель початкових класів Долинянської ЗОШ, «Новий Державний стандарт початкової загальної освіти в дії: здобутки, проблеми, перспективи»;
  • Динту Валентина Василівна, директор Керстенецької ЗОШ, «Школа – центр формування освітніх компетентностей»;
  •  Голик Т.В., керівник МК вчителів іноземних мов та бібліотекарів, «Іноземні мови в сучасній школі»;
  • Сорокіна О.М., мати учнів  Ставчанського НВК, «НУШ. Реформа очима батьків»;
  • Тодосійчук В.І., , Тенкуляк С.І., Дудчак В.Г., Швигар І.С., Пайлик В.І.

Учасники серпневої колегії  прийняли ухвалу  щодо реалізації основних завдань розвитку  освітньої галузі Недобоївської ОТГ  у 2019/2020  навчальному році.

На завершення яскравим акордом заходу стала церемонія нагородження педагогічних працівників та колективів закладів освіти за підсумками роботи у 2018/2019 навчальному році.

За  плідну працю та результативність у роботі   Кирнац Н.Д. вручила грамоти відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради  Головатій Т.А., вчителю французької мови, Настюк Н.А., вчителю початкових класів, Керстенецької ЗОШ, Боднарюк С.Г., вчителю образотворчого мистецтва, Гайдеєк Л.П., вчителю географії, Пайлику В.В., вчителю історії, Недобоївського ЗЗСО.

За творчість у роботі,  створення належних умов для проведення заходів територіального рівня подяки відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської ради отримали Динту В.В., директор Керстенецької ЗОШ, Максимчук В.М., директор Ставчанського НВК, Меркулова О.В., директор Ставчанського професійного ліцею.

За результатами комісійного об’їзду закладів освіти щодо підготовки їх до нового навчального року педагогічні колективи Долинянської, Керстенецької ЗОШ, ЗДО с. Керстенці   відзначені дипломами за творчий, креативний підхід до створення освітнього середовища закладу.

День минув плідно та насичено. Цьогорічна серпнева колегія педагогічних працівників Недобоївської громади підвела підсумки першого року впровадження Нової української школи, окреслила досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі, визначила стан та перспективи розвитку освітянської галузі, дала старт новому навчальному року.