Зустріч з представниками Молодіжної Ради з розробки проекту "Чиста громада - чиста країна"

Дата: 29.08.2019 12:59

Екологічна проблема в нашій країні не є новою, однак з кожним роком все більш кричущою. Саме тому до неї стали все частіше звертатися небайдужі жителі своїх громад.

Прикладом успішного початку вирішення цієї проблеми є місто Вінниця, жителі якого вже мають чим на сьогодні похвалитися https://vezha.vn.ua/tag/sortuvannya-smittya/

Як зазначив громадський активіст м. Вінниця Юрій Степанець, "ця проблема не є такою, що швидко вирішується. Однак, якщо за неї не взятися, то вона не вирішиться ніколи".

Ми з представниками Молодіжної Ради також вирішили подумати над тим, які можливі шляхи вирішення цієї проблеми в нашій громаді.

Назва нашої ініціативи вже є: "Чиста громада - чиста країна". Звучить, поки що, дуже гарно. Тепер залишилось зробити перші кроки до її втілення.

Тому чекайте наступних новин...

#M4EG #Різні_громади_спільні_рішення