"Децентралізація на практиці ІІ вчимося один від одного".

Дата: 24.07.2019 16:10

9-10 липня пройшов корисний та мотиваційний семінар проекту "Децентралізація на практиці ІІ вчимося один від одного" в м. Чернівці, в якому взяли участь представники влади та громадські активісти від територіальних громад Чернівецької області.

Від Недобоївської громади учасниками семінару стали: адміністратор Центру економічного зростання Ольга Палій та член Молодіжної Ради Недобоївської громади Юліана Палій.

Захід був багатий на практичний досвід, результати та досягнення громад, якими ділилися учасники, а також практичні поради і рекомандації для покращення добробуду громади в 4-х сферах: освіта, інвестиції, міжмуніципальне співробітництво, культура.

Проект, направлений дати поштовх до позитивних змін у громаді, є досить корисним на сьогодні, коли децентралізація відкриває шлях для багатьох таких перемін. Кожний учасник ділився проблемами та досягненнями у своїй громаді.

Координатор проекту Тарас Прокоп поділився своїми рекомендаціями та баченням в сфері покращення добробуду громад.

Однією з напрямків проекту є проведення Локального аналізу на рівні громади задля виявлення існуючих проблем та, на їх основі, потрібних змін.

Ми часто сьогодні критикуємо стан в своїх громаді, бачимо проблеми, недоліки, однак чи готові ми щось змінювати, адже майбутнє залежить від кожного жителя громади рівноцінно. Тому давайте говорити про проблеми ради їх виправлення, а ради критики!