Молодіжна Рада в Недобоївській громаді починає діяти!

Дата: 15.07.2019 09:53

Перші плоди взаємодії місцевої влади і молоді в нашій громаді вже дозріли. Молодіжна Рада - один із позитивних результатів такого діалогу, який свідчить про відкритість влади та її бажання створити якомога кращі умови для молоді, щоб вона могла ефективно функціонувати в своїй громаді.

Нещодавно на базі Центру економічного зростання в співпраці адміністратора Центру та адміністратора ЦНАП, відбулася вже друга зустріч із представниками активної молоді Недобоївської громади, стосовно питання створення Молодіжної Ради.

Напередодні, 18 червня 2019 року, було ухвалено положення про Молодіжну Раду, на сесії сільської ради.

На зустрічі були також присутні особливі гості, експерти з питань розвитку Молодіжної політики - Олександр Гуляєв, голова ГО “Центр молоді Чернівців”, Ольга Обершт. представниця ГО "ЦентрUA" у Чернівецькій області та Андрій Кучуран, радник з питань комунікації Чернівецького ЦРМС.

Значну увагу приділили питанням ефективної комунікації молодіжної ради та місцевої влади. Адже молодіжна рада може сама ініціювати рішення чи пропозиції в межах своїх компетенцій для впровадження в громаді.

Одним із результатів діалогу було створення ініціативної групи, яка розпочне роботу із набору кандидатів на членство у Молодіжній Раді та проведе установчі збори.