Чернівецька область, Хотинський район

Музика - один з провідних напрямків творчості, який стрімко розвивається в Недобоївській громаді

Дата: 19.06.2019 23:22

Нещодавно Центр економічного зростання Недобоївської ОТГ став місцем для проведення річних екзаменів музичної школи Недобоївської громади.

Вже не перший рік на базі Будинку культури с. Недобоївці успішно функціонують музичні гуртки: вокалу, гри на фортепіано, гри на скрипці, гри на духових музичних інструментах.

Їх учасниками є діти не тільки с. Недобоївці, але й діти всієї Недобоївської громади. Дані гуртки є філією від Музичної школи м. Хотин. Тому для проведення музичних занять сюди приїжджають професійні вчителі з Хотина.

Це дуже зручно для діток Недобоївської громади, яким не доводиться витрачати багато часу, сил і коштів на дорогу до Хотина.

Завдяки різного роду видам культурних послуг, які створені в нашій громаді, діти мають змогу всебічно розвиватися та корисно проводити час.

#M4EG #Різні_громади_спільні_рішення