Чернівецька область, Хотинський район

Молодь Недобоївської громади за здоровий спосіб життя!

Дата: 19.06.2019 22:32

Нещодавно молодь Недобоївської громади стала учасниками ВЕЛОПРОБІГУ, з гаслом: "Ми за здоровий спосіб життя", який для молоді організувало керівництво Біблійної Академії.

Спортсмени здійснили велопробіг від с. Недобоївці до Хотинської фортеці. Хоча відстань немала, і становила понад 10 км, всі учасники успішно подолали дистанцію.

Кінець маршруту велосипедистів - початова точка с. Недобоївці.

Центр економічного зростання став для учасників місцем відпочинку та спілкування, після активного та насиченого дня. Приміщення Центру вже не вперше приймає гостей та учасників різного роду заходів, і став просто необхідним закладом для громади.

Центр економічного зростання Недобоївської громади створено за підтримки ЄС в межах проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання"