«Міс Недобоївської ОТГ-2019»

Дата: 22.05.2019 13:25

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня  жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято матері.

До Міжнародного Дня Матері на базі Будинку культури с. Долиняни  відбулася  прекрасна подія – конкурс дитячої та юнацької творчості «Міс Недобоївська ОТГ-2019», в якому брали участь найвродливіші, найталановитіші, найсміливіші дівчата  нашої  громади.

У ході конкурсу учасники продемонстрували своє вміння в таких конкурсах: «Знайомство», «Мій талант», «Привітання до Дня Матері», «Дефіле«Весна-2019» з підручних матеріалів.

На  учасниць чекали  нелегкі випробування. Проте, вони готувалися до цього конкурсу завзято й наполегливо.

Привітав учасниць конкурсу сільський голова  Недобоївської сільської ради Юрій Юзва.

Ведучими свята були Софія Боднар, Артур Дячук та Наталія Гулей і Олександр Перебиківський, які сворювали надзвичайно  доброзичливу і водночас  святково-урочисту атмосферу протягом усього дійства.

З музичними вітаннями виступили переможниця Всеукраїнського конкурсу відкритої  майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави», стипендіат районної премії «Обдарованість» Арійчук Анастасія (Ставчанський НВК), Бурячок Олександра (Недобоївський ЗЗСО), Боднар Софія (Керстенецька ЗОШ).

Щоб  визначити  кращих з кращих –  переможців та дипломатів  конкурсу, працювало журі у такому складі: Юрій Михайлович Юзва – сільський голова Недобоївської сільської ради, Кирнац Надія Дмитрівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Недобоївської сільської  ради, Жук Юрій Григорович –депутат обласної ради, Біляк Вікторія Вікторівна – керівник методичного центру, Казанкова Альона Дмитрівна – директор Будинку культури                   с. Недобоївці.

Титул «Міс  Недобоївської ОТГ-2019» виборола Брунза Ейліна, учениця Ставчанського НВК, «Міс Панночка» – Мацкуляк Жанна, учениця Долинянської ЗОШ, «Міс Кралечка» – Голик Анастасія, учениця Керстенецької ЗОШ, «Міс Дюймовочка» – Бонар Еріка, вихованка старшої дошкільної групи  ДНЗ с. Долиняни.

Усім учасницям присвоєно титули  та нагороджено цінними подарунками.