"Бюджет Участі"-підсумки голосування!!!

Дата: 27.05.2019 10:47

За результатами підрахунку голосів та фото в рамках реалізації програми «Бюджет участі в Недобоївській ОТГ» маємо наступні показники :

По основному конкурсі на 100 тис. було подано  7 проектів , які написали жителі громади .

По молодіжному конкурсі було подано 8 проектів , написаних молоддю ,та за які  проголосували 1338 осіб.

В сумі за всі проекти проголосували більше ніж 2 тисячі людей , які підтримали свої проекти флешмобом  і сфотографувалися із назвою проекту за який голосували.

За результатом підрахунку голосів та фото визначався переможець , ним стало с.Керстенці  з проектом Мельник Ольги Іванівни  під назвою «Спорт це сила , спорт це клас , спорт здоров’я для всіх нас»

Що ж до молодіжних то тут кожне село громади отримало свого переможця та гроші на проект в межах 20 тис. грн.

Переможці по молодіжних проектах:

- с.Недобоївці « Тренажерний майданчик» - віддали голос 215 осіб

- с.Долиняни«Спортивно-ігровий майданчик на території школи для відпочинку учнів початкової ланки» проголосували -449 осіб;

- с.Керстенці «Футбольний майданчик» - проголосувало 371 особа
- с.Ставчани «Відпочинкова та дослідницька зона дендрологічного парку»- проголосували 26 осіб

Всі ці проекти будуть профінансовані з місцевого бюджету та реалізовані до кінця року.

Дякуємо всім авторам проектів та учасникам голосування за участь , досить висока ваша активність свідчить про те що вам не байдуже  що буде робитися в громаді , і це найкращий сигнал для нас в тому щоб продовжити реалізацію даного проекту .