Будьте обережні на воді!

Дата: 22.05.2019 10:37

ДСНС України УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
(У ДСНС Украй пі у Чернівецькій області)

Про забезпечення безпечного відпочинку на воді під час купального сезону 2019 року та безумовного виконання вимог Правил охорони життя людей на водних об'єктах України.
З початку року на території Чернівецької області внаслідок необережного поводженні на воді загинуло 6 осіб. Саме тому, з метою недопущення загибелі людей, особливо дітей, на водоймах та на виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1076-р, наказу МВС України від 10.04.2017 № ЗОЇ «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України», п. 9.4 та п. 12 розпорядження Чернівецької ОДА від 04 лютого 2019 № 100-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Чернівецької області на 2019 рік», пропоную Вам організувати наступні заходи для забезпечення безпеки відпочиваючих під час купального сезону: 1. Посилити взаємодію із місцевим населенням, депутатським корпусом, установами, організаціями, підприємствами різних форм власності щодо виявлення та взяття на облік місць масового відпочинку на воді, стихійних місць масового відпочинку, впродовж купального періоду.2. Проводити роз’яснювальну роботу із запобігання (профілактики) та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, загибелі людей на воді, впродовж купального сезону 2019 року. 3. На власних інтернет сайтах, інформаційних стендах розмістити інформацію щодо дотримання правил безпечного відпочинку на воді впродовж купального сезону 2019 року. 4. Надіслати листи (повідомлення) до підприємців, установ та організацій незалежно від форми власності котрі мають в своєму володінні водні об’єкти відпочинку щодо безумовного виконання вимог «Правил охорони життя людей на водних об'єктах України» затверджених наказом МВС України від 10.04.2017 №301. 5. Забезпечити встановлення щитів з написами «КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО!» у місцях, заборонених для купання та у місцях де не організовано відпочинок людей згідно Правил охорони житія людей на водних об’єктах України.