Чернівецька область, Хотинський район

День цивільного захисту на базі Ставчанського НВК

Дата: 17.05.2019 09:41

З метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій у Ставчанському НВК був проведений  єдиний День цивільного захисту.

Було здійснено тренувальну евакуацію у разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі). Всі учасники освітнього процесу, почувши сигнал тривоги, швидко виходили з приміщення, користуючись різними виходами.

Евакуювались за 2 хв. 43 с.  Була здійснена перекличка, кожний класний керівник та класовод звітували. Надано рекомендації як правильно діяти у надзвичайних ситуаціях.