Планування майбутнього (семінар від волонтера Корпусу Миру)

Дата: 23.04.2019 19:59

Планувати майбутнє потрібно кожному і вже сьогодні!

Особливо, якщо ви старшокласник

Мета планування:

1. Правильно вибрати напрямок діяльності

2. Щоб в майбутньому займатися улюбленою справою

3. Щоб якомога повноцінніше реалізувати свій потенціал

І, для того, щоб стати успішним, досягти власного успіху та принести успіх своїй громаді!

Семінар на таку тематику відбувся 23 квітня на базі Центру економічного зростання.

Власним досвідом планування свого майбутнього поділилася наша Американська гостя Емілі Місі - волонтер Корпусу Миру. Яка мотивувала учасників заходу, починаючи вже сьогодні, вчитися планувати своє майбутнє, щоб правильно підійти до вибору діяльності та добитися успіху в своєму житті.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Старшокласники Недобоївської громади мали можливість почути практичні корисні рекомендації та поради, написати собі листа в майбутнє, щоб потім оцінити свої досягнення, а також поділитися власним досвідом.

Фото без описуЗустріч пройшла в неймовірно теплій та приємній обстановці.

Фото без описуФото без описуФото без описуЗакінчився захід трішки печальною подією - прощанням з Емілі, яка стала всім старшокласникам Недобоївської ОТГ дуже близькою за два роки перебування в нашій громаді.

Дякуємо гості за проведені роки з нами, за зарубіжний досвід, яким поділилася і просто за те, що стала багатьом хорошим другом...

Недобоївці будуть з нетерпінням чекати знову свою дорогу гостю з наступним візитом!

Prior to the visit, friend!

ДОВІДКОВО: Центр економічного зростання Недобоївської громади створено за підтримки ЄС в межах проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання".