Як задовольнити інтереси і потреби молоді Недобоївської ОТГ?

Дата: 16.04.2019 18:23

19 квітня о 15:00 у Центрі економічного зростання Недобоївської ОТГ (Чернівецька обл., с. Недобоївці, вул. Головна, 28а) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо розробки молодіжної політики в ОТГ та створення молодіжної ради.

Тенденція масової міграції молоді України та орієнтованість на іноземні країни ставить перед громадами важливі проблеми, які потребують оперативного вирішення. Зокрема, владі громад  слід створити умови для особистісного становлення, соціальноі? активності та заи?нятості молодих осіб, аби вони не тільки залишалися працювати у громаді, але й брали активну участь у і?і? розбудові и? розвитку.

Майбутнє Недобоївської ОТГ залежить від того, чи матиме прогресивна молодь перспективи для самореалізації та зацікавленість у розвитку громади. Громадська організація “Центр UA” разом із молодими представниками Недобоївської сільської ради, молоддю, працівниками освіти та культури обговорять можливі шляхи залучення молоді до життя та розвитку Недобоївської ОТГ,  визначать напрямки розвитку молодіжної політики в громаді.

Питання публічної консультації:

1. Що потрібно сучасній молодій людині для самореалізації в ОТГ?

2. Яким молодь бачить життя в об’єднаній громаді?

3. Якою має бути молодіжна політика в ОТГ?

Список учасників:

• Тетяна Татарчук, директорка Чернівецького ЦРМС

• Андрій Кучуран, радник з питань комунікації Чернівецького ЦРМС

• Ольга Обершт, представниця ГО “Центр UA” у Чернівецькій області.

• Ростислав Грубляк, адміністратор Центру надання адміністративних послуг Недобоївської ОТГ

• Ольга Палій, адміністраторка Центру економічного зростання  Недобоївської ОТГ

За додатковою інформацією звертайтесь до Ольги Обершт 095 487 91 00.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

ДОВІДКОВО: Центр економічного зростання Недобоївської громади створено за підтримки ЄС в межах проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання"