"Первоцвіт" - конкурс-сходинка у творчому зростанні талановитої юні

Дата: 02.04.2019 20:32

29 березня у центральній бібліотеці сьогодні відбувся традиційний конкурс авторської поезії «Первоцвіт». Юні поети-початківці вкотре зуміли вразити журі емоційними, патріотичними, ніжними і чуттєвими віршами.
За підсумками конкурсу гран-прі отримала студентка Хотинського коледжу Антоніна Черній, перше місце – учениця Хотинської гімназії Анна Перепелюк, друге розділили Віталій Стоян із Зарожан та Максим Проскурняк із Керстенців. Третє місце посіли Дарія Гуйван із Ставчан та вихованки літературної студії «Шипіт» Аліна Александрова й Каріна Швець із Шилівців.

За словами суддів – письменника, члена Національної спілки журналістів, голови журі Івана Бурмея, бібліотекаря Любові Жалоби та журналіста, члена Національної спілки журналістів Світлани Гнатишиної, у цьому конкурсі стали переможцями усі учасники, адже це ще одна сходинка у їхньому творчому зростанні.

Тому наша громада вітає своїх переможців і радіє тим, що в ній зростають такі юні таланти, які, можливо, в майбтньому, ще зроблять її відомою!