Медична реформа в Недобоївській ОТГ вступила в дію

Дата: 27.03.2019 11:51

31 грудня 2017 року Закон від 14.11.2017 N 2206-VIII "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості" набрав чинності

Основним його покликанням являється вирішення проблеми критичного станоу первинної медичної допомоги у сільській місцевості, до якої не зверталися десятиліттями. Одним із шляхів врегулювання цієї кризи є підвищення ефективності, якості та доступності медичного обслуговування.

Часто, коли ми чуємо про такі реформи, то не покладаємо великих надій на їх реалізацію, думаючи, що це тільки слова. Однак, в Недобоївській ОТГ реформа вже почала діяти і будемо надіятися на її успішне продовження.

Так, за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості, в Недобоївській об’єднаній територіальній громаді було придбано сучасний автомобіль для сімейних лікарів. Це якісно підвищить мобільність прибуття лікаря на допомогу хворому.

В 2019 році планується початок будівництва сучасної амбулаторії в селі Недобоївці. Заклад відповідатиме новітнім технічним вимогам, буде енергоефективним, комфортним, з необхідним обладнанням.