Чернівецька область, Хотинський район

Методичне об’єднання вчителів іноземних мов на тему «Цінності, ставлення та знання учнів як визнання культурної різноманітності, світоглядів і практик»

Дата: 28.02.2019 10:15

26 лютого на базі Долинянської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося  методичне об’єднання вчителів іноземних мов на тему «Цінності, ставлення та знання учнів як визнання культурної різноманітності, світоглядів і практик», яке відкрила Голик Т.В., керівник МО вчителів іноземних мов. Таїса Василівна наголосила на актуальності вивчення іноземних мов, її вільного володіння з метою подальшого навчання в престижних закладах вищої освіти України та за кордоном.

Учитель Долинянської ЗОШ І-ІІ ст. Сандуляк  В.В. у своєму виступі звернула увагу на питання цінності,  багатокультурності, повагу до звичаїв та традицій народів світу.

Домінуючою частиною методичного об’єднання стала лінгвістична гра-карнавал «Прощання із зимовими святами», в якій взяли участь учні закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді.  У процесі заходу учні продемонстрували свої знання з теорії,  співали пісні на мові, яку вивчають, проявляючи свої акторські здібності.

Усі ці конкурсні етапи показали, що учнівська молодь вміє працювати в команді, поважати один одного,  зацікавлена  до відкриття і вивчення інших культур, позитивно  ставиться до  переконань,  думок,  способу  життя  та практик, яких дотримуються люди інших держав.

За результатами проведеного засідання методичного об’єднання прийнято відповідні рекомендації.