Рада регіонального розвитку України

Дата: 12.11.2018 15:13

Сьогодні відбувається Рада регіонального розвитку України.
Присутні Президент України, прем`єр міністр України, голови ОДА, РДА, мери міст, містечок та селищ.
Обговорюються важливі питання децентралізації, розбудови та відновлення інфраструктури у регіонах, макроекономічного розвитку, енергоефективності та енергозбереження, розвиток реформ, зокрема, внесення змін до Конституції Україні щодо підтримки децентралізації, а також адміністративної, медичної, освітянської, військової реформ, монетизації пільг та субсидій, що стартує вже з 1 січня 2019 року, розвиток інклюзивної освіти, сільської освіти та медицини тощо.