Перший всеукраїнський фестиваль «Золота гармонь Уманщини»

Дата: 19.07.2018 16:36

Перший всеукраїнський фестиваль «Золота гармонь Уманщини»

Літо -чарівна пора  відпочинку біля моря , річки  поїздки дітвори  в табори по Україні  та більшість учасників  зразкового аматорського  ансамблю «Гармошкарі», який  функціонує при Недобоївському СБКДВНТ  знайшов шлях для  відпочинку дарувати  людям добро  та радість.  Завдяки поїздки , які вони здійснюють та популяризуючи гру  на народному інструменті  гармоні. Колектив  побував  в місті  Кам’янець-Подільську  на IV  FOLK-FEST «Нетлінна  спадщина глибин Дністра». Приймали участь  у святкуванні         565-річниці  від першої  згадки  в літописі  про місто Новоселиця,  святкуванні  дня села  в Новому -Киселеві Кіцманського району , колектив став учасником  XXIX  міжнародного фольклорного фестивалю  «Буковинські зустрічі» м. Чернівці. 14 липня 2018р. побували  на I Всеукраїнському  фестивалі «Золота гармонь Уманщини» який проходив  в селі Радиківка Уманського району , Черкаської області. У фестивалі  брали участь  близько 250 гармоністів з усієї України, Білорусії ,Росії  демонстрували  творче багатство  нашої землі гру на гармошці.

Мета організаторів  фестивалю -збереження  та подальший розвиток  мистецтва  гри на народному інструменті  гармонії.

Фестиваль  відбувався  за підтримки  народного депутата України Антона Яценка.

Ансамблю «Гармошкарів»та його керівнику Г.Гайдеєку вручено  подяку за високу  майстерність , збереження та популяризацію гри на  народному  інструменті гармоністів   України , виховання талановитих  дітей – надійної зміни  нинішнім віртуозам  гармошки  нашої України , подяку вручив  голова   громадського об’єднання «Асоціація  гармошкарів України» Олег Мічурін.  Всі учасники отримали значки з надписом «Золота гармонь Уманщини»  та дипломи . Велику подяку хочемо висловити голові Недобоївської ОТГ Юзві Ю.М.  за підтримку розвитку культури  в об’єднаній громаді,  та фінансову  підтримку поїздки на фестиваль .