Розробка Гербу громади

Дата: 27.06.2018 10:33

На минулому тижні до Громади завітав експерт геральдики Валерій Напиткін, який займається розробкою Гербу громади .

Обговорювалися основні правила зображення гербів ,та помилки  які зазвичай стаються при неправильному зображенні гербів.

Історичні витоки та перші геральдичні правила які сформувалися в процесі розвитку гербів також були описані спеціалістом .

Також на зустрічі з спеціалістом були проедставлені приклади гербів ,які вже були розроблені  Валерієм. Зокрема були представлені 8 варіантів гербів , з яких було відібрано 2 , які надалі будуть доповнюватися і допрацьовуватися .

На гербах зображені дві квітки бузку, вода, яблуко, мури - спільні для всіх сіл, також вітряки які є візитівкою ОТГ.

До Вашої уваги представлено два варіанта розроблених ( не фінальних) варіата гербів.