20 лютого 2017 року спілкувались на тему децентралізації на теренах України та в Чернівецькій області

Дата: 21.02.2017 14:21

20 лютого 2017 року в рамках співпраці з обласним Центром підвищення кваліфікації державних службовців спілкувались на тему децентралізації на теренах України та в Чернівецькій області з молодими службовцями з рад об'єднаних громад, районних та обласної державних адміністрацій, районних рад. Після двогодинної дискусії, жвавого обміну думками щодо проблем, здобутків та перспектив децентралізації доходимо спільної думки, що наразі не вистачає інформації щодо ходу реформи.

Зустрічь організувала Тетяна Татарчук, директор Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування.

.

Особливо брак такої інформації відчувається на місцях, в селах, селищах краю. З цим не можна не погодитись, тому найближчим часом, вже в середу 22 лютого 2017 року, спільно з нашим незмінним парнером - Центром підвищення кваліфікації в рамках круглого столу будемо формувати комунікаційні канали задля покращення поінформованості громадян про хід реформи. Місце зустрічі - 22 люте 2017 року, Чернівецька ОДА, каб. 418, час - 14:00 год.