ЛИСТ ВІД ПРОГРАМИ ДОБРЕ

Шановні Партнери!

У цей важкий час ми думаємо про вас і молимося, щоб ваша громада витримала цю бурю без особливих труднощів і втрат. Коли ця буря пройде, ми будемо готові допомогти вам оговтатися від втрат і рухатися вперед. А поки, будь ласка, тримайтеся і терпіть ці труднощі. Прийдуть кращі часи, Україна обов’язково переможе. Команда DOBRE майже у повному складі знаходиться в Україні і робить свій вклад у перемогу. Тому, будь ласка, залишайтеся на зв’язку з вашими програмними офіцерами та менеджерами. Крім того, не соромтеся зберігати або видаляти логотипи USAID і вивіски на обладнанні та техніці, які ми передавали вашій громаді. Дійте так, як ви вважаєте найкращим для вашої безпеки.

Слава Україні!