День вчителя

Дата: 08.10.2024 15:54

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить листя  і пломеніють квіти, ми відзначаємо День працівників освіти! Це свято людей, які сіють зерна знань та любові до України

у серцях дітей. Вчора у Шировецькому ліцеї

відбулась святкова програма, підготовлена талановитими педагогами  та учнями . Урочисто привітали освітян сільський голова Юрій Юзва, голова профспілки Галина Василенко  та начальник відділу освіти Галина Бобик.

Під час заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять випускників-героїв, полеглих у війні.

Прекрасні виступи учнів, танці, патріотичні пісні створили теплу атмосферу єдності та гордості за нашу освітянську родину.

Вітаємо всіх педагогів зі святом!  Бажаємо терпіння, сил і миру на нашій рідній землі!