Тренінг з комп'ютерної медіаграмотності

Дата: 16.10.2024 15:51

9 жовтня відбувся неймовірний тренінгз комп'ютерної медіаграмотності, в комбінованому форматі для ВПО та місцевих жителів, де учасники отримали важливу інформацію про дезінформацію, її різновиди та способи поширення.

Окрім теорії, усі взяли участь в інтерактивній грі на розпізнавання фейків!

Це був чудовий досвід, що допоміг покращити навички медіаграмотності та навчив, як ефективно захищатися від неправдивих новин. Дякуємо всім, хто долучився!

Проєкт СВОЇ: Коворкінг для ВПО в селі Недобоївці реалізується ГО «Скарбничка» у межах SCLR-програми підтримки ініціатив громад Буковини, яку реалізує громадська організація AREAC - Чернівецька Регіональна Асоціація Соціального Розвитку за адміністративної підтримки Fundatia Heks/Eper Romania та фінансової підтримки Swiss Solidarity та ACT Alliance.