Процес реалізації проєкту з розвитку місцевого підприємництва В рамках проєкту "Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні"

Дата: 30.08.2024 10:45

В рамках проєкту "Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні" ми продовжуємо реалізацію проєкту з розвитку місцевого підприємництва.

Цей проєкт, який реалізується відділом економічного розвитку Недобоївської сільської ради.

Головною метою є створення місцевого фермерського ринку, що сприятиме розвитку підприємництва серед жителів нашої громади.

Сьогодні мешканці, які реалізують свою продукцію поруч, ділилися думками щодо оптимального розташування товарів на ринку, аби зробити процес продажу більш зручним для покупців та продавців.

Проєкт реалізується Представництвом МОМ в Україні за підтримки USAID. Він має на меті не лише сприяти економічному розвитку, але й надавати допомогу тим, хто найбільше цього потребує. Усі заходи, пов’язані з проєктом, спрямовані на зміцнення місцевих ініціатив та створення кращих умов для життя наших громадян.