Недобоївська територіальна громада
Дністровського району, Чернівецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

​​​​​​​У Хотині розпочав роботу офіс «Зроблено в Україні»

Дата: 12.08.2024 12:32
Кількість переглядів: 69

Фото без опису


Фото без опису


У Хотині розпочав роботу офіс підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні». Відкриття офісу відбулося за участі начальника  Чернівецької обласної військової адміністрації Руслана Запаранюка, заступниці начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Альони Атаманюк, Хотинського міського голови Андрія Дранчука, роботодавців та грантоотримувачів Хотинщини.

В офісі Всеукраїнської платформи «Зроблено в Україні» як діючі, так і майбутні підприємці зможуть отримати інформацію про урядові програми та ініціативи з підтримки бізнесу, міжнародні та регіональні програми. Фахівці офісу не лише консультують, а й надають практичну допомогу під час складання  бізнес-планів та подання заявки на отримання гранту.

«У Чернівецькій області це вже другий офіс, перший офіс з квітня працює у Чернівцях, наступного тижня відкриємо такий самий офіс і у Вижниці. Цим самим охопимо територіально всю область. Ми вже побачили ефективність роботи офісу. На сьогодні за консультацією звернулися майже 300 осіб, з них 28 людей подали заявки на отримання грантів, і 8 вже мають позитивні рішення та розпочали реалізацію власних бізнес-ідей», - повідомила під час відкриття директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

За її словами, з початку дії програми «Власна справа» у Чернівецькій області мікрогранти отримали майже 700 осіб. Більшість з них це діючі  підприємці, які розширюють бізнес, проте є чимало тих, хто відкриває новий бізнес. Це дало змогу створити майже півтори тисячі нових робочих місць.

«Як тилова область маємо пріоритетне завдання підтримувати Збройні сили України, а для цього необхідний розвиток економіки. Загальнонаціональна платформа «Зроблено в Україні» – це можливість підтримати вітчизняний бізнес, вести якісний діалог з виробниками у розв’язанні проблем, зокрема і  релокованих підприємств. Буковина  входить до трійки лідерів регіонів, які прийняли релокований бізнес. Тому працюємо над тим, щоб ці підприємства мали можливість для розширення діяльності, а новостворений бізнес - мав впевнений старт», - зазначив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

В перший день роботи нового офісу вже надавалися консультації. Підприємець Віктор  Гуцул звернувся з питанням щодо масштабування власної справи. Він має лавандове поле у с. Білівці і має намір розширити виробництво ефірних олій, а також косметологічних та інших засобів. В офісі пояснили умови отримання мікрогранту та на які цілі його можна використати. Відвідувачу призначена наступна зустріч для опрацювання розрахункової частини бізнес-плану.

Офіс «Зроблено в Україні» в м. Хотин працюватиме за адресою: вул. Святопокровська, 80.

Додаткову інформацію можна отримати за номером 0 800 600 538 (безкоштовно в межах України).

 

Довідково: офіси «Зроблено в Україні», які відкриваються на базі центрів зайнятості – це невелика складова політики Уряду з підтримки вітчизняних виробників. Вони є платформою для сприяння розвитку бізнесу та підвищення конкурентоспроможності українських товарів на ринках.

Для зручності вся інформація щодо офісів, адрес та послуг зібрана тут https://www.dcz.gov.ua/other/choice

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь