ПРОТОКОЛ  №1 від 26 січня 2023 року

Дата: 05.08.2024 10:23

ПРОТОКОЛ  №1

засідання робочої з місцевого економічного

розвитку Недобоївської територіальної громади

від 26 січня 2023 року

с. Недобоївці

ПРИСУТНІ:

• Юзва Юрій Михайлович – сільський голова
  • Паур Микола Ярославович - заступник сільського голови
  • Тодосійчук Сніжана Григорівна - Секретар сільської ради
  • Миронець Наталя Дмитрівна – Начальник фінансового відділу
  • Марина Дудяк – програмний спеціаліст з місцевого економічного розвитку програми «Добре»
  • Баратинський Андрій Анатолійович - Староста с. Долиняни
  • Голик Віктор Валентинович - Староста с. Ставчани
  • Заплітна Світлана Дмитрівна - Староста с. Зарожани
  • Грубляк Ростислав Вячеславович - Староста с. Керстенці
  • Боднарюк Галина Іванівна - Староста с. Ширівці, с. Владична
  • Худиковський Сергій Миколайович - Директор КП
  • Щербатий Дмитро Вікторович - Начальник відділу економічного розвитку та інвестиційного менеджменту

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про обговорення проектних ідей до проекту Програми місцевого економічного розвитку

СЛУХАЛИ:

Марина Дудяк ознайомила присутніх з впровадженими проєктками економічного розвитку, а саме:

- Облаштування організованої зони торгівлі для бізнесу та місцевих жителів громади на в’їзд-виїзді в с. Недобоївці

- Підготовка інвестиційної пропозиції на територію колишнього цукрового заводу в с. Зарожани Недобоївської територіальної громади

- Облаштування території туристичної атракції «Млин» в с. Недобоївці

Члени робочої групи обговорили стан реалізації проектів та і дійшли висновку про необхідність більш переходу до завершальної стадії реалізації проєктів.

Також було запропоновано доповнити в План місцевого економічного розвитку наступні проекти:

-          Підтримка місцевого кооперативу з оновленням матеріально технічної бази

-          Розроблення Схеми просторового планування поблизу туристичної атракції млин.

Під час роботи в групах учасники детально опрацювали та представили описи проектів МЕР, особливо детально був опрацьований проект «Облаштування організованої зони торгівлі для бізнесу та місцевих жителів громади на в’їзд-виїзді в с. Недобоївці» та питання стосовно роботи торгового ряду яке вийде на обговорення сесії сільської ради.

Члени робочої групи отримали домашнє завдання щодо напрацювання нових проєктів, ідей та пропозицій стосовно подальшої реалізації, поточних проєктів МЕР.

ВИРІШИЛИ:

1. Затвердити план пріоритетних заходів на 2023 рік.
  2. Висвітлити інформацію стосовно реалізованих проєктів в 2022 році, у соціальних мережах громади.
  3. Оновити економічний профіль громади станом на 2023 рік, та перейти до більш зручного формату.

Голова засідання                                                                            Микола ПАУР

Секретар робочої групи:                                                      Сніжана ТОДОСІЙЧУК