КРУГЛИЙ СТІЛ "ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ"

Дата: 25.07.2024 14:03

КРУГЛИЙ СТІЛ "ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ"

Відділ соціального захисту населення Недобоївської сільської ради  запрошує на засідання круглого столу "ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ", який відбудеться 30 липня 2024 року о 11.00 год. в приміщенні сільської ради.

Одним із найтяжчих злочинів у всьому світі є торгівля людьми. Вона є не лише сучасною формою рабства, що порушує права людини, а й тяжкою формою насильства, що спричиняє ризик для її здоров’я. Жодна країна світу не може убезпечити себе від торгівлі людьми, і Україна не є виключенням.

Засідання круглого столу за темою «Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Недобоївській ТГ».

Під час засідання розглядатимуться дієві напрямки діяльності щодо запобігання торгівлі людьми, обговорюватимуться передумови виникнення і способи викорінення цього негативного явища у суспільстві, а також підніматимуться питання щодо об’єднання зусиль  всіх установ, організацій у боротьбі зі злочинними проявами сьогодення.