Протокол №7

Дата: 15.05.2024 12:12

Протокол №7

Засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Недобоївської сільської ради

с. Недобоївці, вул. Головна 28А

9 травня 2024 року
Початок засідання: 15:00
Закінчення засідання: 16:00

Присутні та запрошені: 11 осіб

• Микола Паур - голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб
  • Сніжана Тодосійчук - заступник голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб
  • Віта Татьянко - секретар Ради з питань внутрішньо переміщених осіб
  • Вікторія Кравець, Ольга Тройно, Надточій Наталія, Опанасенко Олена, Грейнер Інна, Олена Сотніченко - внутрішньо переміщені особи
  • Ростислав Грубляк, Галина Боднарюк  - старости сіл.

Відсутні: 7 осіб

Порядок денний:

1. Обговорення грантового конкурсу та вирішення яку саме ідею подавати на конкурсПідтримка найбільш вразливих ВПО, які постраждали від воєнних дій, та приймаючих громад через інтегровану SCLR” на основі опитування ВПО.

Обговорення питань:

Слухали:

Сніжана Тодосійчук відкрила засідання і ознайомила присутніх з порядком денним.

Татьянко Віта розповіла про грантовий конкурс  “Підтримка найбільш вразливих ВПО, які постраждали від воєнних дій, та приймаючих громад через інтегровану SCLR” на основі опитування ВПО. Та ознайомила присутніх з результатами опитування ВПО Недобоївської громади, в якій перше місце займала ідея створення віддаленого робочого місця “Коворкінгу для ВПО”.

Виступали:

Грейнер Інну, яка запропонувала підтримати ідею для проекту, який буде доступний для місцевих ВПО.

Татьянко Віта, яка запропонувала свою кандидатуру для написання цієї грантової заявки, адже вона має в цьому досвід.

Голосували:

«за» – 11;

«проти» – 0;

«утримались» – 0;

«не голосували» - 0.

Вирішили:

Учасники засідання вирішили що цю ідею варто підтримати, та подати на грантовий конкурс. Відповідальною за написання заявки визначили Татьянко Віту.

Секретар:                                       _________________                 Татьянко В. С.

Голова:                                           _________________                 Паур М. В.