Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 22.07.2024 15:52

Тема: Детальний план території власної земельної ділянки по зміні цільового призначення із земель «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» в с. Владична по вул. Шевченка Дністровського району Чернівецької області.

Дата: 27 серпня 2024 року
Час: 12:00 год.
Місце: Приміщення адміністративної будівлі сільської ради

Згідно з розпорядженням сільського голови від [дата] № [номер] буде проведено громадські слухання з питань:

• Розробки детального плану території земельної ділянки, розташованої в с. Владична по вул. Шевченка, Дністровського району Чернівецької області.
  • Зміни цільового призначення земельної ділянки з "для ведення особистого селянського господарства" на "для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)".

Запрошуємо жителів громади взяти участь у громадських слуханнях та висловити свої думки та пропозиції.

Під час громадських слухань ви зможете:

• Ознайомитися з детальним планом території земельної ділянки.
  • Задати питання розробникам детального плану території та представникам влади.
  • Висловити свої міркування та пропозиції щодо проєкту.

Ваша участь у громадських слуханнях - це можливість вплинути на прийняття рішення щодо використання земель вашого села!

Додаткова інформація:

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)