Розпочали реалізовувати ініціативу "Безпечний Шлях" спільно з Відділом економічного розвитку Недобоївської громади, та ГО "Шировецька Берегиня"

Дата: 17.07.2024 13:48

Ця ініціатива прагне зробити дороги Недобоївської громади безпечнішими, зосереджуючись на:

Встановленні 10 ліхтарів на сонячних батареях на пішохідних переходах

Підвищенні обізнаності про правила дорожнього руху

Мета проекту:

Зменшення ДТП та травм на дорогах.

Підвищення знань про правила дорожнього руху та культуру безпечного пересування.

Створення безпечного та комфортного середовища для всіх учасників дорожнього руху. Ініціативу «Безпечний Шлях: Партнерство для Захисту Громади” » впроваджує громадська організація «Шировецька берегиня» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Урядів Данії та Королівства Нідерландів.