Збір на ремонт автомобіля для ЗСУ

Дата: 06.02.2024 09:45

До нас звернувся військовий, житель нашої громади, Олег Лаба, який просить небайдужих долучитися до збору коштів на ремонт автомобіля.

Олег служить в ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Украіну, ще в березні 2022 року наш воїн, який має медичну освіту добровільно став на захист Батьківщини.

Більшість буденних потреб наші захисники закривають самостійно: купують та ремонтують автомобілі, дрони, забезпечують себе покращеною амуніцією... На даний момент на східних дорогах автомобілі стали таким же розхідним матеріалом, як і дрони, тож самостійно оплачувати всі поточні витрати стало вкрай важко.

Орієнтовна сума збору на ремонт автомобіля - 60 тисяч грн. Наразі зібрана невелика сума власними силами.

Жителів громади та всіх небайдужих українців просимо допомогти назбирати кошти на запчастини та ремонт автомобіля для ЗСУ. Збір терміновий і кожна гривня важлива.

Приват банк 4731 2196 1780 5597 або  https://send.monobank.ua/jar/RF2biq6Pr