Звіт громадської організаціі «Захисники з України»

Дата: 20.12.2023 12:09

Зараз час, коли треба триматися разом, діяти разом і працювати задля найважливішої мети — перемоги!

Громадська організація «Захисники з Украіни» висловлює Подяку всім хто долучився до збору коштів на тактичні бахіли для військових.

ГО за власні кошти вже закупили для наших військових 160 пар тактичних бахіл, а за зібрані кошти в акції
« Допоможи тому - кого знаєш» будуть закуплені додатково ще 50 пар.

Звіт громадської організаціі про зібрані кошти жителями Необоівської ТГ зі вилучених скриньок у сумі 53850 грн:

Зарожани - 937 грн

Ширівці-Владична - 2022 грн

Недобоївці - 3441 грн

Долиняни - 3850 грн

Керстенці - 12 200 грн

Ставчани - 31 400 грн

Додатково інформуємо, що відбулась перша відправка тактичних бахіл для військових ( контактна особа по кожному населеному пункті- староста).

Також , щомісяця ми будемо звітувати про отримані кошти, їх реалізацію та допомогу військовим за допомогою наших соц. мереж.