Патріотична акція «Напиши листа або намалюй малюнок українському Воїну -Захиснику».

Дата: 22.09.2023 13:46

З 20 по 27 вересня  у Недобоівській територіальній громаді  Службою у справах дітей проводиться мистецько - патріотична акція «Напиши листа або намалюй малюнок українському Воїну -Захиснику».
Запрошуємо  дитячі колективи та мешканців громади, вікової категорії
6- 16 років,  долучитися та організувати листи-вітання, подяки для Захисників та патріотичні малюнки, які разом з іншими речами буде передано бійцям.
Акція приурочена до Дня Захисників і Захисниць України , свята, яке символізується з мужністю та стійкістю українського  характеру, силою духу та відданістю Батьківщині, вдячністю за захист та непереможність.
 Умови акції дуже прості. Потрібно власноруч написати листа українському воїну, або намалювати малюнок та підписати. Усі листи та малюнки будуть передані нашим захисникам і захисницям, які боронять східні терени нашої Батьківщини.

Зазначаємо , що листи ( малюнки) потрібно передати до 27 вересня в Недобоївську сільську раду, зокрема начальнику відділу Служби у справах дітей Тетяні Сарахман .

З ВІРОЮ в нашу перемогу🇺🇦
З НАДІЄЮ на майбутнє!