НАРАДА ПРИ СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ

Дата: 22.03.2023 15:05

Вчора, 21 березня 2023 року пройшла нарада, під головуванням сільського голови та за участю заступника сільського голови, секретаря, начальників структурних відділів , старостів, директора комунального підприємства.

Порядок денний:

🔸Обговорення проекту місцевого економічного розвитку на території Недобоївської територіальної громади - обрали ідею створення виїзної громадської кухні.

🔸Обговорили створення кризового та соціального центру реабілітації в селі Зарожани.

🔸Також піднімалось питання створення культурного центру.

🔸Інформація про проведення місячника благоустрою, де в кращому населеному пункті проведуть ремонт доріг сільського значення.

🔸Вибір майданчика для сортування сміття та складування відходів.
Теж розпочинаємо пошук земельних ділянок комунальної власності, для зберіганні ріщя, хмизу, хворосту, ломаччя тощо.

🔸Планування поїздок до наших захисників наступного тижня та перед великодніми святами.
🔹28 березня
🔹11 квітня

🔸Обговорення проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2023-2024 рік.

🔸Стан військового обліку військовозобов’язаних ;

🔸Благоустрій території громади, місячник, який проходитиме з 15 березня по 15 квітня ;

🔸Про роботу закладів освіти ( опалювальний сезон);

🔸Про продовження активного заключення договорів на вивіз ТПВ по старостинських округах ;

🔸Про визначення стану доріг та включення в перелік ремонту ( підсипання, грейдерування, тощо).

По завершенню наради керівництвом було надано ряд доручень до виконання.