Вікдкриття інтеграційного простору для жінок з інвалідністю і матерів, які виховують дітей з інвалідністю.

Дата: 04.03.2023 17:38

✅ 3 березня, у будинку культури с. Зарожани відбулося відкриття інтеграційного простору для жінок з інвалідністю і матерів, які виховують дітей з інвалідністю.

👉🏻Даний простір реалізовано в рамках Проєкту «Гендерно чутлива інклюзія осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні в Україні», що здійснювався через спільний фонд ООН з Партнерства для захисту прав людей з інвалідністю та виконувався ГО «Асоціація демократичного розвитку».

👉🏻В інтеграційному просторі для жінок з інвалідністю та матерів, які виховують дітей з інвалідністю, можуть проводитися різноманітні заходи та зустрічі, наприклад, тренінги, семінари, конференції та інші події, які допоможуть збільшити свідомість про питання, пов'язані з інвалідністю, а також навчитися новим навикам та знайти нові можливості для розвитку.

👉🏻На відкритті були присутні голова ГО «Асоціація демократичного розвитку» Анна Ніколенко-Баєва, керівниця проєкту ООН Жінки Ірина Кулик, заступник сільського голови Микола Паур, секретар сільської ради Сніжана Тодосійчук, староста Світлана Заплітна, радниця сільського голови з питань людей з інвалідністю та керівниця ініціативної групи і даного простору Євдокія Турецька, та жителі громади.

🫂«Потрібно приділяти більше уваги людям з інвалідністю, аби вони не закривалися у чотирьох стінах, не замикалися у собі, а долучалися до життя громади, бо в гурті – наша сила», – наголосила Євдокія Турецька.