Тиждень німецької мови в Долинянській гімназії

Дата: 23.12.2022 12:42

Уже стало доброю традицією вкінці грудня проводити тиждень німецької мови в Долинянській гімназії.Усі здобувачі з нетерпінням чекали його,бо кожного року він проходить креативно та святково. Адже в цей час у Німеччині проходить зимовий цикл свят(die Adventszeit).Наші здобувачі теж творчо готувалися: виготовляли різдвяні віночки, ялинкові прикраси,поробки, календарі.

Було також проведено ряд заходів: мовне змагання, віртуальна подорож до Німеччини, музична пауза, "Німецька класика завжди прекрасна" , "солодкий урок", "Я люблю солодощі",  урок- гостина "У гостях у Миколая", малювання новорічних коміксів та складання пазліз з німецькими літературними героями.

Усі здобувачі провели творчо та натхненно час,бо не тільки покращили знання з німецької мови, а й дізналися про життя та побут німецького народу.

Більше фото тут