Без світла чи без вас ? без вас

Дата: 25.11.2022 22:55

У всьому світі відзначаються “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”. Акція покликана привернути увагу до цієї теми та закликати подолати будь-які форми гендерно зумовленого насильства.

Фахівці комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Хотинської міської ради спільно з Хотинською Мультидисциплінарною  мобільною командою , яка складається з психолога, соціального працівника, юриста й медика, завітали до Недобоївської громади для проведення просвітницької роботи з даної тематики та підтримки внутрішньо перемішених осіб. Наприкінці заходу  учасники отримали інформаційні буклети та допомогу у вигляді медичних аптечок.

• Облаштований ще один Пункт незламності в с. Недобоївці, в магазині Агромаркет💛

- зарядити свої гаджети;
- зайди до мережі інтернет;
- зігрітися;
- випити гарячого чаю або отримати першу медичну допомогу.

• З гарячим чаєм та смаколиками.
    Тут можна:

Попри атаки ворога ми маємо забезпечити буковинців усім необхідним для життя. Саме для цього і працюють «Пункти незламності».  Разом ми неодмінно переживемо цю непросту зиму. Вистоїмо і переможемо!

• Ключове завдання дня сьогоднішнього, як і інших цього тижня, – енергетика. Станом на цей вечір відключення тривають у більшості областей та у Києві. Загалом понад шість мільйонів абонентів.
     Будь ласка, в усіх регіонах треба, як і раніше, ощадливо споживати електрику. Якщо у вас немає відключення, це не означає, що проблеми вже вирішено.