Успіння Пресвятої Богородиці.

Дата: 27.08.2021 16:55

28 серпня  всі жителі громади святкують Успіння Пресвятої  Богородиці. За традицією свято Успіння Пресвятої  Богородиці або, як кажуть у народі, Перша Пречиста, належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року, під час якого згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої.

У цей  день своє храмове свято відзначають жителі громади, зокрема  сіл  Недобоївці та  Долиняни.

З нагоди величного релігійного та храмового  свята  прийміть найщиріші вітання! Нехай це свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Нехаий Божа Матір наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Всемилостивий Господь Бог дарує мир і спокій на нашій  рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх  на добрі справи на благо та добробут ваших родин.