Засідання батьківського всеобучу на тему "Заохочення і покарання, їх роль у вихованні дітей"

Дата: 19.12.2019 15:42

Відповідно до плану роботи батьківського всеобучу, затвердженого наказом по школі від 02.09.2019 №201 о/д , 18 грудня 2019 року в Долинянській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено засідання батьківського всеобучу на тему «Заохочення і покарання, їх роль у вихованні дітей».

Мета: розширення уявлень батьків про вплив різних заохочень і покарань на дітей і про прийоми побудови гуманних взаємин у родині, грамотне ставлення до застосування методів заохочення та покарання дитини, ознайомити з різноманітними способами впливу для корекції поведінки дітей.

Завдання:

• Освітні: ознайомити батьків з прийомами побудови гуманних взаємин у родині.

• Виховні: формувати у батьків грамотне ставлення до застосування методів заохочення та покарання дитини; спонукати батьків задуматися над стилем взаємин у сім'ї; сприяти формуванню уявлень про істинний батьківському авторитеті і бажанням його проявити в стосунках з дітьми.

• Інформаційні: з'ясувати, які методи заохочення і покарання воліють застосовувати батьки учнів.

• Спеціальні: надати батькам психолого-педагогічну допомогу у вирішенні складних проблем сімейного виховання, провести профілактику формування шкідливих звичок та правопорушень.

На заході були присутні батьки учнів школи, педагогічні працівники. Заняття проведено керівником батьківського всеобучу Шовкопляс І.В. у формі тренінгу.