Свято Осені в закладі дошкільної освіти с. Керстенці

Дата: 25.11.2019 15:37

Вже давно так повелося, що осінь йде до всіх у гості…
            Чудова осіння пора її вітає дітвора!
            На порозі останній місяць осені, хочеться запам'ятати ці чудові осінні дні, підвести підсумки, зібрати урожай своїх плодів. Так у нашому закладі дошкільної освіти всі із задоволенням зустрічали чарівницю - Осінь. Відбулося Осіннє свято 8 листопада у різновіковій групі "Сонечко" і молодшій групі "Бджілка". Атмосфера в музичному залі була привітною та сонячною від дитячих щирих віршовано - пісенних розповідей про Осінь. На свято завітала і сама красуня Осінь. Привітали малята Осінь віршами, піснями, танцями, хороводами. Осінні свята та розваги , які були проведені у закладі надовго запам'ятаються дітям, адже вони пробудили в їх сердечках добро та радість, любов та надію)))