Проморолик про Ініціативу "Мери за економічне зростання"

Дата: 10.01.2019 13:04

Недобоївська громада є підписантом Ініціативи "Мери за економічне зростання" з 01 травня 2017 року.

Проект «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Секретаріат проекту «Мери за економічне зростання» є основним виконавчим органом Ініціативи і керує втіленням Ініціативи в регіоні.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

До вашої уваги проморолик Ініціативи ЕС Мери за економічне зростання з субтитрами українською мовою

Проморолик про Ініціативу "Мери за економічне зростання"