Проєкт "Створення паспортного столу в Недобоївській громаді"

Дата: 12.06.2022 23:31

Назва: "Створення паспортного столу в Недобоївській громаді"
Статус:  80% (станом на 06.2022 Реалізується) - Ми вас повідомимо коли можна буде скористатись послугою :)
Мета: На території Недобоївської громади проживає 12717 осіб тому встановлення робочої станції з оформлення ID - карток у власному ЦНАПі дасть змогу забезпечити в повному обсязі потребу громадян при оформленні паспорта вперше без виїзду за межі громади та без черг . Зважаючи на потребу громади , постає питання в придбанні робочої станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм. Також оформлення та видача біометричних паспортів — це додаткові зручності для громадян та додаткові надходження до бюджету громади . Враховуючи те , що ID - картки оформлюються на тих самих робочих станціях що біометричні паспорти та за рахунок розвиненої транспортної інфраструктури , дані послуги можуть надаватися всім громадянам України , що призведе до розвантаження міграційної служби та поступово стати фронт - офісом з оформлення документів.

Безпосереднім результатом реалізації даного проекту має стати:

- забезпечення в повному обсязі потреби громадян при оформленні вперше без виїзду за межі громади;

якісне обслуговування потреб громадян ;

- скорочення часових та транспортних витрат громадян при оформлені паспортів;

- збільшення надходжень до місцевого бюджету ;

- зменшення навантаження на міграційну службу .

Реалізація проекту вплине на соціально - економічний та культурний розвиток місцевої громади та підвищить рівень довіри до органів місцевого самоврядування.